Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz, şirketimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili kapsamlı bir bilgi koleksiyonu içerir ve burada sorularınızı keşfedebilir ve karşılık gelen yanıtları alabilirsiniz. Herhangi bir cevaplanmamış sorunuz, talebiniz veya öneriniz varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kivi Kauçuğun çalışma alanları Neler?Kauçuk etiket, promosyon Kauçuk anahtarlık,  kauçuk ayakkabı etiketi ,kauçuk çanta ve fermuar elciği, silikon etiket.

6 yıl resmi olsada 15 yıllık tecrübeye sahibiz.

12 adet renkli tam otomatik mikro enjeksiyon makinemiz mevcuttur. Ayrıca kalıplama işleri için CNC makinemiz var. kalıpları kendimiz tasarlıyor ve açıyoruz.

Tüm ürünlerimiz %100 ftalat ve kanserojen madde içermez ve herhangi bir laboratuvar testini geçecek.

Kauçuk etiketler genellikle ürünlere dikilir. Ancak her kauçuk etiket dikilemez. Etiketin zemin kalınlığı tercihen 1 mm’den az olmalıdır.
Taban etiketi 1 mm’den kalınsa (genellikle 1,5 mm veya daha fazla), etiketin çevresinde yaklaşık 1 mm genişliğinde ve genellikle 1 mm’den daha ince bir kenar olan bir dikiş kanalı içermelidir.

dikiş kanallı kauçuk etiket
dikiş kanallı kauçuk etiket

Çünkü aksi takdirde bir iğnenin malzemenin içinden kırılmadan geçmesi mümkün olmazdı. Yumuşak kauçuk, diğer malzemeler kadar yoğun olmasa da dikiş sürecini yavaşlatabilecek kadar kalındır.

Kauçuk etiket yapıştırmanın en çok tavsiye edilen yöntemi, bunları ürününüze dikmektir. Neden? Kalıcı, güçlü, uzun ömürlü bir çözümdür. Yapıştırıcıdan farklı olarak, etiketlerinizin ürününüze “sonsuza kadar” yapıştırılacağından emin olmak için iplik ve iğne gibisi yoktur.

Aykosan Sanayi Sitesi, Aykosan dörtlü B/193, İkitelli Osb / Başakşehir / Istanbul

konumu haritada görmek için buraya tıklayın