Kauçuk Etiket imalatı

Tesislerimizde kanserojen madde içermeyen hammaddelerle kauçuk etiket imalatı yapmaktayız. Etiket endüstrisindeki birçok şirket de bu tür etiketler üretirken, aynı kaliteyi sürekli olarak sunmak için mücadele ediyor. Kauçuk etiket üretimi bizim için birincil odak noktasıdır ve üretimimizi gelişen teknoloji yardımıyla yönlendiririz.

Kaliteye ve tutarlılığa olan bağlılığımız nedeniyle, kauçuk etiketlerimiz her zaman aynı yüksek standartları karşılar. Ayrıca gelişen teknolojileri araştırarak ve uygulayarak sürekli yeni hedefler belirleyerek sektörde öncü olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kivi Kauçuk, kauçuk etiket imalatı engin tecrübemizi ve üstün hizmet anlayışımızı kullanarak sizlere yepyeni tasarımlar sunmaktan mutluluk duyar.

Biz Entegre Bir Kauçuk Etiket imalatı

Baştan sona kauçuk etiketler üretiyoruz. Kalıbın tasarımından başlayarak CNC makinamız ile açılıp, yüksek hızlı disperser ile hammaddelerin karıştırılması, ardından en yüksek kaliteyi elde etmek için malzemelerin vakumlanması ve ardından en ileri teknoloji 12 renkli mikro enjeksiyon makinelerinin kullanılması. malzemeleri kalıba enjekte etmek ve son olarak kalıbı bir fırında pişirmek Doğru zaman ayarı ve uygun sıcaklık ayarı için yüksek hassasiyet.

Hammadde Karıştırma

hammaddeleri karıştırmak için yüksek hızlı dağıtıcı kullanıyoruz

Hammaddelerin Vakumlanması

Nihai ürünün en iyi kalitesini elde etmek için ham maddeleri vakumlama

Kalıpta Malzeme Enjeksiyonu

En gelişmiş 12 renkli mikro enjeksiyon makinesini kullanarak malzemeleri kalıba enjekte etmek.

Malzemeleri Pişirmek

en gelişmiş yüksek hassasiyetli endüstriyel fırın kullanılarak kalıplı malzemelerin belirli bir sıcaklığa kadar ısıtılması

Bekleme! Kivi Kauçuk ile iletişime geçin!